• Minimum logistyczne zamówienia 5kg
  •  Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi do 4-ech dni roboczych.
  • Zamów 📞 509 157 941 w godz. 9.00-14.00

Palarnia kawy CAFE ROMA produkuje kawy dla sklepów specjalistycznych i kolonialnych. Polecamy także kawy gastronomiczne do biur, restauracji, barów i kawiarni. 

Istniejemy na rynku od 1999 roku.


Palenie kawy odbywa się tradycyjną metodą, co pozwala osiągnąć najlepsze efekty smakowe i aromatyczne wypalanych przez nas kaw.

Posiadamy w ofercie najlepsze kawy świata oraz możemy służyć pomocą w prowadzeniu i założeniu sklepu z kawami.


PALARNIA KAWY "CAFE ROMA" to gwarancja jakości i solidności.


Kawę palimy od 1999r. Początkowo była to produkcja przemysłowa, która zakończyła się dość szybko, ponieważ jakość kawy nie była zadowalająca. Kawa przemysłowa produkowana na skalę masową nie może być dobrej jakości, gdyż nie mogłaby być sprzedawana w tej cenie, co obecnie. Zazwyczaj są to gorsze gatunki arabiki, robusty i kawy zbożowej. Dlatego wielcy producenci nie sprzedają swoich tanich kaw jako ziarniste, a to, co jest zmielone, nie przypomina ziarna kawy. Kawy ziarniste są droższe i kupując takie, wiemy, co pijemy.
Szybko stwierdziliśmy, że jakość jest najważniejsza. Zaczęliśmy specjalizować się w paleniu kawy z najlepszych plantacji świata. Są to głównie najlepsze arabiki.

W 2000r zaczęliśmy aromatyzować kawy ziarniste oraz rozpuszczalne, kładąc szczególną uwagę na jakość aromatów i technologię.

Współpracujemy ze sklepami kolonialnymi i specjalistycznymi w całej Polsce chociaż nasze kawy trafiają do odbiorców w USA, Kanadzie, W. Brytanii, Francji, Niemiec, Rosji, Białorusi, Czech, Słowacji, Szwajcarii, Włoch i Irlandii. 
Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie. Po jego złożeniu i określeniu cech palonej kawy zaczynamy palić zieloną kawę dla danego odbiorcy, co daje nam jak i jemu pewność, że kawa jest świeża i bardzo wysokiej jakości spełniająca wymagania klienta.
Posiadamy sklep Firmowy w Piotrkowie Trybunalskim, co pozwala na bezpośredni kontakt z konsumentem i zbieranie wiadomości na temat wymagań jakościowych i smakowych oraz wprowadzanie nowych smaków, o które klienci zabiegają.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
hop over to this web-site swiss replica watches.Read More Here https://watcheswear.com.review https://www.polskareplika.pl/.Hot Sales noob factory replica watches.anonymous swiss replica watches.Recent Comments stockswatches.On Sale richardmillebest.com.try this out the best replica watches in the world.